Hakkımızda

Bu sayfada firmamız hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği ülkemizde 12 yıllık tecrübesi ile hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize zamanında, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için tüm imkânları kullanır. Ustaoğlu grup faaliyet gösterdiği sektörler; elektrik, inşaat, vinç, gıda şeklinde sıralanabilir. Günümüze kadar birçok başarılı projede yer alan Ustaoğlu grup, yılların deneyimi, bilgi dolu uzman kadrosu ve lider imajı ile her zaman ve her yerde sizlerin hizmetindedir.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye genelinde elde etmiş olduğumuz güvenin ve kalitenin timsali firmamızı daha yükseklere taşıyarak “Kesintisiz Enerji ” prensibimizle çalışmaya devam etmektir.

Firma olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir.

Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.

Özet olarak firma felsefemiz, öncelikli olarak para kazanmak değil, müşteri ve dost kazanmaktır.

Misyonumuz

Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak algılayarak bu doğrultuda gerekli ürün ve hizmetleri sunmak.

Çalışırken kısıtlı kaynakları en ekonomik şekilde kullanma ve çevreyi korumak.

Hizmet ve ürünleri istenen zamanda, kaliteli ve güvenli olarak sunmak.

Tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalite politikamıza uymalarını sağlamak

Ekonomik ve teknik verimliliği artırmak ve kaliteyi standart haline getirmek, çalışma koşullarını iyileştirmek dolayısı ile verimliliği ve karlılığı artırmak.

Müşteri ihtiyaçlarına uygun özel çözümler geliştirmek.